• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אורוג'
תגידו. מה אתם חושבים שאורוג' עושה? הוא מתכנן משהו? מחכה לאנל שישוב? הוא הסופרנובה היחיד שלא יודעים איפה הוא. וגם הוא די מוזר. הוא מאי שמיים, אבל הכנפיים שלו נראים שונה ממש. והוא אשכרה ניצח גנרל מתוק, והכוח המוזר שלו.
מה אתם חושבים? איפה אורוג' נמצא? מה הוא עושה?
[Image: giphy.gif]
  הגב
(08/09/2020, 21:04)T.D כתב: תגידו. מה אתם חושבים שאורוג' עושה? הוא מתכנן משהו? מחכה לאנל שישוב? הוא הסופרנובה היחיד שלא יודעים איפה הוא. וגם הוא די מוזר. הוא מאי שמיים, אבל הכנפיים שלו נראים שונה ממש. והוא אשכרה ניצח גנרל מתוק, והכוח המוזר שלו.
לדעתי הכנפיים שלו כאלה כי הוא אימן אותם וכנראה שנראה אותו עוד מעט אולי הוא יבוא לוואנו
אני אחסל אותך כובע הקש 
[Image: tenor.gif]
  הגב
(08/09/2020, 21:17)קאידו החזק כמו יהלום כתב:
(08/09/2020, 21:04)T.D כתב: תגידו. מה אתם חושבים שאורוג' עושה? הוא מתכנן משהו? מחכה לאנל שישוב? הוא הסופרנובה היחיד שלא יודעים איפה הוא. וגם הוא די מוזר. הוא מאי שמיים, אבל הכנפיים שלו נראים שונה ממש. והוא אשכרה ניצח גנרל מתוק, והכוח המוזר שלו.
לדעתי הכנפיים שלו כאלה כי הוא אימן אותם וכנראה שנראה אותו עוד מעט אולי הוא יבוא לוואנו
איך מאמנים את הכנפיים האלה? הוא יכול לעוף איתם? ואני לא חושב שהוא יהיה בוואנו. נראה לי במה שיהיה אחרי וואנו
  הגב
מעניין
[Image: tumblr_mklqq0b1fX1rwgj3ko3_500.gif]
שמעו מה שאני אומר לכם זורו יקרע את לופי ב1v1
  הגב
(08/09/2020, 21:19)T.D כתב:
איך מאמנים את הכנפיים האלה? הוא יכול לעוף איתם? ואני לא חושב שהוא יהיה בוואנו. נראה לי במה שיהיה אחרי וואנו
לא יודע לדעתי מגניב של הסופרנובה יתכנסו בוואנו בשביל להילחם בקאידו מסיבה כזאת או אחרת
אני אחסל אותך כובע הקש 
[Image: tenor.gif]
  הגב
כנראה שהוא יבוא לוואנו לפחות אני מקווה
  הגב
לא הבנתי למה כולם חושבים שכל העולם יבוא לוואנו למלחמה
  הגב
(16/09/2020, 13:26)T.D כתב: לא הבנתי למה כולם חושבים שכל העולם יבוא לוואנו למלחמה
כי כל העולם הופיע עד כה בוואנו.

עכשיו צריך רק לחכות לאורוג', מיהוק ושאנקס=[
[Image: 6459351.gif]
  הגב
(17/09/2020, 16:32)Dipper כתב:
(16/09/2020, 13:26)T.D כתב: לא הבנתי למה כולם חושבים שכל העולם יבוא לוואנו למלחמה
כי כל העולם הופיע עד כה בוואנו.

עכשיו צריך רק לחכות לאורוג', מיהוק ושאנקס=[
כן... די צודק. אבל לא נראה לי שאורוג' יגיע לשם. וגם לא שאנקס. מיהוק לא בטוח
  הגב

קפיצה לפורום:

פיראטים שצופים באשכול: 1 אורחים