• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה בלאקבירד הולך לעשות עכשיו
יש לי תיאוריה על מה בלאקבירד מתכוון לעשות עכשיו שיש ל בלאקבירד את פרי ה לוגיה הכי חזק ואת פרי ה הפארמיסיה הכי חזק

כמו שכולכם כבר בוודאי יודעים בלאקבירד כבר מחזיק בפרי ה  לוגיה הכי חזק ואת פרי הפארמיסיה הכי חזק (לשעבר הפרי של וואיטבירד)  לדעתי עכשיו בלאקבירד הולך להתקדם במשא שלאו להשיג את פרי הזואן הכי חזק שהוא כמו שכולם יודעים הפרי של קאידו לדעתי בלאקבירד הולך להגיע לוואנו   אחרי שקאידו יובס יחסה אותו בגלימת האפלה שלאו וייקח את פרי השטן שלאו פרי הדרקון   
מה שמסביר למה על הדגל של בלאקבירד יש 3 גולגולות גולגולת 1בשביל פרי האפלה פרי הלוגיה החזק ביותר גולגולת 2 בשביל פרי הפארמיסיה  החזק ביותר פרי הרעידות ואחרון חביב הפרי האחרון שישלים את  האוסף שלאו פרי הדרקון של קאידו
 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
אבל כמה שאני אוהב את התיאוריה  הזאת וחלק מימני חושב שהיא תתגשם יש כמה חורים 1בשביל שהתיאוריה תתקיים לופי צריך להביס את קאידו 2 לא קיבלנו שום הוכחה ממשית שבלאקבירד יכול להחזיק ב3  פירוט שטן
אשמח שתיכתבו לי העם אתם מסכימים עם התיאוריה שלי ועם לא אשמח לדעת למה

עוד לא יצא לי לכתוב תיאוריה כאן אז אני לא ממש יודע עם כתבתי את זה נכון או שזה מבולגן מידי
[Image: tenor.gif?itemid=15743547]
  הגב
(19/06/2020, 22:59)sanji vinsmowke כתב:
יש לי תיאוריה על מה בלאקבירד מתכוון לעשות עכשיו שיש ל בלאקבירד את פרי ה לוגיה הכי חזק ואת פרי ה הפארמיסיה הכי חזק

כמו שכולכם כבר בוודאי יודעים בלאקבירד כבר מחזיק בפרי ה  לוגיה הכי חזק ואת פרי הפארמיסיה הכי חזק (לשעבר הפרי של וואיטבירד)  לדעתי עכשיו בלאקבירד הולך להתקדם במשא שלאו להשיג את פרי הזואן הכי חזק שהוא כמו שכולם יודעים הפרי של קאידו לדעתי בלאקבירד הולך להגיע לוואנו   אחרי שקאידו יובס יחסה אותו בגלימת האפלה שלאו וייקח את פרי השטן שלאו פרי הדרקון   
מה שמסביר למה על הדגל של בלאקבירד יש 3 גולגולות גולגולת 1בשביל פרי האפלה פרי הלוגיה החזק ביותר גולגולת 2 בשביל פרי הפארמיסיה  החזק ביותר פרי הרעידות ואחרון חביב הפרי האחרון שישלים את  האוסף שלאו פרי הדרקון של קאידו
 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
אבל כמה שאני אוהב את התיאוריה  הזאת וחלק מימני חושב שהיא תתגשם יש כמה חורים 1בשביל שהתיאוריה תתקיים לופי צריך להביס את קאידו 2 לא קיבלנו שום הוכחה ממשית שבלאקבירד יכול להחזיק ב3  פירוט שטן
אשמח שתיכתבו לי העם אתם מסכימים עם התיאוריה שלי ועם לא אשמח לדעת למה

עוד לא יצא לי לכתוב תיאוריה כאן אז אני לא ממש יודע עם כתבתי את זה נכון או שזה מבולגן מידי
קצת מבולגן אבל הכל טוב...
בסך הכל תאוריה שאני אישית אוהב, למרות שהיא מאוד צפויה ואודה לא אוהב להיות צפוי... נחיה ונראה!
[Image: tumblr_mklqq0b1fX1rwgj3ko3_500.gif]
שמעו מה שאני אומר לכם זורו יקרע את לופי ב1v1
  הגב
תודה וכן יכול ליהיות באמת שזה צפוי מידי
  הגב
לדעתי זה יהיה צפוי מדי אם בלאקבירד ישיג את הפרי של קאידו אני חושב שהוא ישיג פרי זוהן אבל אחר אולי של מרקו או של אחד מהלוחמים של קאידו
[Image: 31e9709a7a23f23f8dbf5dca9fb69be3b847f661_hq.gif]
העידן שהם מדברים עליו, הוא שטויות.
העידן בו הפיראטים יפסיקו לחלום?! אה?!
עידן החלומות...
לעולם לא יפסיק!
  הגב
תחשבו בלאקבירד ירצה את הפרי של צ'ופר? סתם בלי סיבה.
[Image: giphy.gif]
  הגב
את האמת יצא לי לחשוב על זה
  הגב
(20/06/2020, 21:59)T.D כתב: תחשבו בלאקבירד ירצה את הפרי של צ'ופר? סתם בלי סיבה
לא נראה או שאלי כן טם טם טם
[Image: anxious-face-with-sweat.png]
אני אחסל אותך כובע הקש 
[Image: tenor.gif]
  הגב
(24/06/2020, 17:37)קאידו החזק כמו יהלום כתב:
(20/06/2020, 21:59)T.D כתב: תחשבו בלאקבירד ירצה את הפרי של צ'ופר? סתם בלי סיבה
לא נראה או שאלי כן טם טם טם
[Image: anxious-face-with-sweat.png]
חחח
  הגב
יאיייי
אני אחסל אותך כובע הקש 
[Image: tenor.gif]
  הגב
(20/06/2020, 21:55)BlackBeard כתב: לדעתי זה יהיה צפוי מדי אם בלאקבירד ישיג את הפרי של קאידו אני חושב  שהוא ישיג פרי זוהן אבל אחר אולי של מרקו או של אחד מהלוחמים של קאידו
אם הוא ייקח את הפרי של מרקו אני אטוס עד ליפן ואחנוק את אודה. לא צוחק.
  הגב
לא כדאי קורונה
  הגב
(01/07/2020, 22:51)sanji vinsmowke כתב: לא כדאי קורונה
אני אמצא דרך
  הגב
(01/07/2020, 22:10)T.D כתב:
(20/06/2020, 21:55)BlackBeard כתב: לדעתי זה יהיה צפוי מדי אם בלאקבירד ישיג את הפרי של קאידו אני חושב  שהוא ישיג פרי זוהן אבל אחר אולי של מרקו או של אחד מהלוחמים של קאידו
אתה יכול לדמיין את בלאקבירד מתעופף לו עם להבות כחולות של פניקס? כי אני לא
[Image: 8OxPaUL.png]
  הגב
(02/07/2020, 00:35)Akagami no Shimon כתב:
חחחח תודה. הרגעת אותי.
  הגב
(02/07/2020, 00:35)Akagami no Shimon כתב:
חח חזק שלך
[Image: tumblr_mklqq0b1fX1rwgj3ko3_500.gif]
שמעו מה שאני אומר לכם זורו יקרע את לופי ב1v1
  הגב

קפיצה לפורום:

פיראטים שצופים באשכול: 1 אורחים