• 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה אוסופ היה אומר? (ספויילרים מצ'אפטר 995)
כשאולטי אמרה לנאמי לומר שלופי לא יהיה מלך הפיראטים, אוסופ חשב שזה בסדר, נאמי יכולה לשקר, ככה היא לא תמות. אבל מה אתם חושבים הוא היה אומר אם היו מכריחים אותו להגיד שלופי לא יהיה מלך הפיראטים? הוא באמת היה אומר שלופי לא יהיה מלך הפיראטים ומתנחם בזה שהוא שיקר?
אני חושב שאם אוסופ היה במקום נאמי הוא היה אומר שלופי יהיה מלך הפיראטים, כי אם הוא לא יגיד את זה הוא לא יוכל להסתכל על לופי בעיניים. הוא כבר הסתכל למוות בעיניים ושרד. עם הרבה פציעות, אבל שרד.
מה אתם חושבים? אוסופ היה משקר או אומר את האמת?
[Image: giphy.gif]
  הגב
קללל שאומר את האמת, אוסופ הפסיק להיות פחדן!
זה השינוי הגדול שלו, מוזר לי אבל שגם מאמי וגם אוסופ לא הצליחו לנצח שם..
[Image: tumblr_mklqq0b1fX1rwgj3ko3_500.gif]
שמעו מה שאני אומר לכם זורו יקרע את לופי ב1v1
  הגב
(15/11/2020, 13:46)Yaakov da loofy כתב: קללל שאומר את האמת, אוסופ הפסיק להיות פחדן!
הם נלחמים נגד שניים מששת הלוחמים המעופפים. הם לא יכולים לנצח אותם בקלות. גם נראה לי שזה לא הסוף. לנאמי חסר את זאוס, שעכשיו ביג מאם באה איתו. הם בסוף יביסו אותם
  הגב
(15/11/2020, 13:34)T.D כתב: כשאולטי אמרה לנאמי לומר שלופי לא יהיה מלך הפיראטים, אוסופ חשב שזה בסדר, נאמי יכולה לשקר, ככה היא לא תמות. אבל מה אתם חושבים הוא היה אומר אם היו מכריחים אותו להגיד שלופי לא יהיה מלך הפיראטים? הוא באמת היה אומר שלופי לא יהיה מלך הפיראטים ומתנחם בזה שהוא שיקר?
אני חושב שאם אוסופ היה במקום נאמי הוא היה אומר שלופי יהיה מלך הפיראטים, כי אם הוא לא יגיד את זה הוא לא יוכל להסתכל על לופי בעיניים. הוא כבר הסתכל למוות בעיניים ושרד. עם הרבה פציעות, אבל שרד.
אני לא יודע מה אוסופ היה אומר אבל עד עכשיו אני דיי אהבתי את הדמות שלו בגדול וגם אם הוא רק חשב על זה שזה בסדר ולא אמר עדיין זה ממש הוריד לי מהדמות שלו ולאומת זאת עד עכשיו פשוט לא התחברתי לדמות של נאמי כי כל הקטעים שלה היו בגדר "בחורה" ולא בגדר דמות שווה עם אומץ ובמקרה הזה שהיא הסכימה למות עבור זה מבחינתי רגע השיא של נאמי עד כה בוואן פיס כי זה גם מראה עד כמה נאמי שתאכלס לפי איך שמראים את זה בסדרה לא הכי מקורבת ללופי ולמרות זאת אפילו היא לא יכלה להגיד דבר כזה וזה ממש הרים את הדמות שלה מבחינתי

(15/11/2020, 13:46)Yaakov da loofy כתב: קללל שאומר את האמת, אוסופ הפסיק להיות פחדן!
אכן לאוסופ יש כבוד גדול ללופי אבל עצם זה שהוא חשב על זה זה ממש מוריד מהדמות שלו.... 
בנוגע לאיך הם הפסידו עד כדי כך גם אני לא הבנתי כי לופי בלי גירים הצליח לדחוק לפינה אותה ויאמטו במכה פירק אותם אז זה ממש מוריד מהכח שלהם אבל אם תחשוב על זה כל קרב של אוסופ הוא כמו זורו לפני השתיים 
'כל תחילת הקרב הוא מדמם ואז נותן הופעה מדהימה' בגדול אני מקווה שמהר ישנו את מה שאוסופ חשב ואוסופ יגיד בסוף הקרב כאשר ינצח שלופי יהיה מלך הפיראטים
  הגב
(15/11/2020, 22:50)Mingo כתב:
(15/11/2020, 13:34)T.D כתב: כשאולטי אמרה לנאמי לומר שלופי לא יהיה מלך הפיראטים, אוסופ חשב שזה בסדר, נאמי יכולה לשקר, ככה היא לא תמות. אבל מה אתם חושבים הוא היה אומר אם היו מכריחים אותו להגיד שלופי לא יהיה מלך הפיראטים? הוא באמת היה אומר שלופי לא יהיה מלך הפיראטים ומתנחם בזה שהוא שיקר?
אני לא יודע מה אוסופ היה אומר אבל עד עכשיו אני דיי אהבתי את הדמות שלו בגדול וגם אם הוא רק חשב על זה שזה בסדר ולא אמר עדיין זה ממש הוריד לי מהדמות שלו ולאומת זאת עד עכשיו פשוט לא התחברתי לדמות של נאמי כי כל הקטעים שלה היו בגדר "בחורה" ולא בגדר דמות שווה עם אומץ ובמקרה הזה שהיא הסכימה למות עבור זה מבחינתי רגע השיא של נאמי עד כה בוואן פיס כי זה גם מראה עד כמה נאמי שתאכלס לפי איך שמראים את זה בסדרה לא הכי מקורבת ללופי ולמרות זאת אפילו היא לא יכלה להגיד דבר כזה וזה ממש הרים את הדמות שלה מבחינתי

אכן לאוסופ יש כבוד גדול ללופי אבל עצם זה שהוא חשב על זה זה ממש מוריד מהדמות שלו.... 
בנוגע לאיך הם הפסידו עד כדי כך גם אני לא הבנתי כי לופי בלי גירים הצליח לדחוק לפינה אותה ויאמטו במכה פירק אותם אז זה ממש מוריד מהכח שלהם אבל אם תחשוב על זה כל קרב של אוסופ הוא כמו זורו לפני השתיים 
'כל תחילת הקרב הוא מדמם ואז נותן הופעה מדהימה' בגדול אני מקווה שמהר ישנו את מה שאוסופ חשב ואוסופ יגיד בסוף הקרב כאשר ינצח שלופי יהיה מלך הפיראטים
בעיקרון לאוסופ יש קטע כזה גם בקרבות לצאת פחדן מסריח ואז להתאפס על עצמו, כמו נגד שוגר. אני לא חושב שזה מוריד לו מהדמות. לגבי זה שהם הפסידו זה לא מפתיע אותי. הם נלחמים נגד שניים מהלוחמים המעופפים. אבל הקרב בינהם עוד לא נגמר לדעתי, והם ינצחו אותם בסוף. עם זאוס ותוכנית אדירה של שניהם. הם שני חברי צוות כובעי הקש חוץ מזורו וסאנג'י שבא לי לראות קרב משותף שלהם.
  הגב
לא יודע, זה לא כזה משנה אני בטוח שהם יהיו חבולים מקרב כזה אבל גם אם הם ינצחו עכשיו רמת הפציעות שלהם ממש מורידות לי מהם..!
  הגב
(16/11/2020, 02:05)Yaakov da loofy כתב: לא יודע, זה לא כזה משנה אני בטוח שהם יהיו חבולים מקרב כזה אבל גם אם הם ינצחו עכשיו רמת הפציעות שלהם ממש מורידות לי מהם..!
אתה זוכר ששניהם לא משתמשים בהאקי נכון? אפילו לופי עף בהתחלה מהנגיחה של אולטי, ולפייג' וואן יש סיבולת טובה. ברור שבתחילת הקרב הם ייפצעו קשה.
  הגב
(16/11/2020, 08:14)T.D כתב:
(16/11/2020, 02:05)Yaakov da loofy כתב: לא יודע, זה לא כזה משנה אני בטוח שהם יהיו חבולים מקרב כזה אבל גם אם הם ינצחו עכשיו רמת הפציעות שלהם ממש מורידות לי מהם..!
אתה זוכר ששניהם לא משתמשים בהאקי נכון? אפילו לופי עף בהתחלה מהנגיחה של אולטי, ולפייג' וואן יש סיבולת טובה. ברור שבתחילת הקרב הם ייפצעו קשה.
הם נפצעו בצורה מטורפת, לאוסופ זה דיי תמיד ככה שבסוף הוא עם כל הכאב עושה מעשה אמיץ לעומת זאת נאמי כזכור לי לא נפצע בקנה מידה כזה אף פעם, היא כן נלחמה קשה ונפצעה אבל פה זה כבר מוגזם כי אני ציפיתי להרבה עכשיו מצוות כובעי הקש לפי איך שהוצגו וזה נראה כאילו נאמי ואוסופ נוטרו מאחור מבחינת כח. אני מקווה שאוסופ כרגיל יתן הופעה יפה ובנוגע לנאמי אני חושב שבקרב היא תשיג כח חדש ומגניב וככה תנצח את אולטי.
  הגב
(16/11/2020, 10:30)Mingo כתב:
(16/11/2020, 08:14)T.D כתב:
הם נפצעו בצורה מטורפת, לאוסופ זה דיי תמיד ככה שבסוף הוא עם כל הכאב עושה מעשה אמיץ לעומת זאת נאמי כזכור לי לא נפצע בקנה מידה כזה אף פעם, היא כן נלחמה קשה ונפצעה אבל פה זה כבר מוגזם כי אני ציפיתי להרבה עכשיו מצוות כובעי הקש לפי איך שהוצגו וזה נראה כאילו נאמי ואוסופ נוטרו מאחור מבחינת כח. אני מקווה שאוסופ כרגיל יתן הופעה יפה ובנוגע לנאמי אני חושב שבקרב היא תשיג כח חדש ומגניב וככה תנצח את אולטי.
נאמי במשך שנתיים שיפרה את הנשק שלה ואת כישורי החזאות שלה. פחות כוח פיזי. וגם ביג מאם לקחה לה את זאוס. מאז הטיים סקיפ נאמי לא נלחמה נגד אוייב מסויים. והקרב הראשון שלה נגד אדם מסויים היה נגד האשת קוצים הזאתי, והיא מאוד התקשתה נגדה, אבל הצליחה נטו בגלל החשיבה המהירה שלה וקצת מזל בסוף. אז די ברור שהיא תתקשה נגד אולטי. ובעיקרון מה שקורה לאוסופ מאוד דומה למה שקרה לו באלבסטה, שבהתחלה ההתקפות שלו לא עזרו והם פשוט הכניסו אותו לתוך קיר שוב ושוב. אבל גם שם הוא ניצח בעזרת המוח שלו. עכשיו היחסי כוחות הם אותו הדבר לדעתי. וזה שניהם ביחד. אז הם יחטפו הרבה מכות.
  הגב
לדעתי אוסופ חשב על זה רק בגלל שהוא דאג לנאמי ולא רצה שהיא תמות במקום נאמי הוא היה אומר שלופי יהיה מלך הפיראטים בלי היסוס אף אחד מהצוות לא יאמר שלופי לא יהיה מלך הפיראטים כי הם יודעים שהוא יהיה, פראנקי דרס את ביג מאם בביטחון כי הוא בצוות של מלך הפיראטים בקיצור אוסופ דאג לנאמי ואולי בצ'אפטר הבא הוא יגיד לה שלופי יהיה מלך הפיראטים כדי לבקש סליחה על שחשב על זה בכלל או משהו
האוצר שלי? הוא נמצא בדיוק היכן שהשארתי אותו... קחו אותו! החבאתי שם את כל מה שיש לעולם הזה להציע!
[Image: 19A6CD0524BADB4F10E15A3089D341F89E955F52]
  הגב
(18/11/2020, 21:14)MidDaBear כתב: לדעתי אוסופ חשב על זה רק בגלל שהוא דאג לנאמי ולא רצה שהיא תמות במקום נאמי הוא היה אומר שלופי יהיה מלך הפיראטים בלי היסוס אף אחד מהצוות לא יאמר שלופי לא יהיה מלך הפיראטים כי הם יודעים שהוא יהיה, פראנקי דרס את ביג מאם בביטחון כי הוא בצוות של מלך הפיראטים בקיצור אוסופ דאג לנאמי ואולי בצ'אפטר הבא הוא יגיד לה שלופי יהיה מלך הפיראטים כדי לבקש סליחה על שחשב על זה בכלל או משהו
לא נראה לי הוא יגיד לה אלא יתבייש בעצמו ובעזרת זה הוא יאזור אומץ לקרב. כמו תמיד.
  הגב
אז מה אם אין להם האקי, גם לזורו לא היה האקי כשהצליח לחתוך פלדה גם ללופי לא היה כשנלחם בלוצ'י(טוב היה לו פרי שטן אבל עדיין) בכל מקרה לאוסופ כן יש האקי לא יודע מה הוא עוזר לו בקרב קרוב אבל הם שניהם יחד עשרוניים וחזקים, כנראה פשוט ציפיתי מהם יותר מידי הקרב הזה ממש הוריד לי מהם
  הגב
(19/11/2020, 05:56)Yaakov da loofy כתב: אז מה אם אין להם האקי, גם לזורו לא היה האקי כשהצליח לחתוך פלדה גם ללופי לא היה כשנלחם בלוצ'י(טוב היה לו פרי שטן אבל עדיין) בכל מקרה לאוסופ כן יש האקי לא יודע מה הוא עוזר לו בקרב קרוב אבל הם שניהם יחד עשרוניים וחזקים, כנראה פשוט ציפיתי מהם יותר מידי הקרב הזה ממש הוריד לי מהם
יש הבדל די גדול לגבי הקרבות של זורו ולופי, וזה שהם גם נלחמו נגד אנשים בלי האקי. לא רק שיש להם עור קשיח בגלל הפרי שטן הם גם משתמשים בהאקי הקשחה שמחזק את ההגנה שלהם ואת ההתקפות שלהם. ההאקי של אוסופ לא מספיק נגדם

וחכה. הקרב עוד לא נגמר. הם יביסו אותם בסוף
  הגב

קפיצה לפורום:

פיראטים שצופים באשכול: 1 אורחים